Odpovede na najčastejšie otázky

Kedy mi príde rastlinka? 
Rastlinky odosielame v pondelok, utorok a v stredu do 10:30h po prijatí sumy na náš bankový účet, kvôli tomu, aby sa na víkend nezasekli v depe prepravnej spoločnosti a aby prišli v rámci jedného týždňa k Vám domov. Príklad: vytvoríte objednávku v utorok, zašleme ju buď v utorok doobeda, alebo v stredu ráno. Ak urobíte objednávku vo štvrtok až nedeľu, objednávku posielame v pondelok. Pre čo najrýchlejšie vybavenie odporúčame použiť "online platbu kartou", kde nám automaticky systém ukáže, že je objednávka zaplatená a nemusíme čakať na peniaze, ako v prípade bankového prevodu, kedy sa môže táto doba predĺžiť. 

Pošlete mi rastlinky na dobierku? 
Rastlinky sú živý tovar, preto nie je možné poslať zásielku na dobierku. Ak by ste však chceli zaslať substráty, rašelinník, alebo iný tovar na dobierku, napíšte nám mail. Táto služba je spoplatnená sumou 1€. 

Kedy bude táto rastlinka skladom?
Rastlinky naskladňujeme podľa aktuálnej ponuky, ktorá je u dodávateľa. Táto ponuka sa mení každý deň, preto nevieme s určitosťou povedať, kedy bude daná rastlinka dostupná na objednanie a opäť na sklade. Rastlinky pridávame a doskladňujeme na e-shop každú stredu. Ak by ste chceli vidieť, ako vyzerajú rastlinky naživo, odporúčame sledovať naše sociálne siete (instagram: plantoteka_rastlinarstvo, facebook: Plantotéka), kde každý štvrtok ukazujeme zákazníkom prostredníctvom príbehov, aké rastlinky k nám prišli.

Neprešla mi platba cez online platobnú bránu, čo teraz?
Ak máte nejaké problémy so zaplatením cez online platobnú bránu, pošlite nám mail, prípadne nás kontaktujte na 0911 444 489. Štandardne však v systéme vidíme, či platba prebehla a ak neprebehla správne, sami doposielame mail na opätovné zaplatenie. 

Koľko dní mám na zaplatenie objednávky? 
Na uhradenie objednávky máte 3 kalendárne dni. Ak do tejto doby neuhradíte objednávku, tak sa automaticky stornuje a rastlinky sú zaradené opäť do predaja. 

Rezervovali by ste mi rastlinku?
Rastlinky nie je možné rezervovať.

Vedeli by ste mi objednať tento druh rastlinky?
Rastlinky Vám vieme zohnať aj na objednávku, pokiaľ sa dá objednať u dodávateľa od 1 kusu.