O nás

Plantotéka je rastlinárstvo, kde nájdete široký výber zdravých izbových rastlín, o ktoré sa s láskou starajú dve nadšenkyne. Rastlinky, ktoré máme na predajni sú objednávané vždy v najvyššej A1 kvalite. K našim kúskom sa správame ako k vlastným, pravidelne im čistíme listy, prevzdušňujeme substrát, na želanie presádzame, pravidelne kontrolujeme, aby každý jeden kus odchádzal zdravý a krásny.

Pri starostlivosti čerpáme z dlhoročných skúseností, kurzov a workshopov, ktoré sme absolvovali nie len v botanických záhradách, kde sme pomáhali vysádzať rôzne druhy rastlín. Tieto skúsenosti si však nenechávame len pre seba, ale sprostredkúvame ich aj našim zákazníkom, či už formou poradenstva, alebo spracovaním náučných videí, ktoré pravidelne pridávame na sociálne siete, čím chceme prispieť k tomu, aby sa mala rastlinka dobre aj po kúpe.

Okrem rastlín u nás nájdete aj štýlové kvetináče, hnojivá, výživy, substráty, ktoré Vám dokonca vieme sami namiešať. Našimi službami sa snažíme vyhovieť aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi, lebo nie je pre nás väčšia pochvala, ako to, že sa k nám spokojný opäť vráti. :)

Svojim širokým sortimentom sa snažíme zacieliť na rôzne skupiny rastlinárov - či už zberateľov vzácnych rastlín, alebo milovníkov bežných a vďačných kúskov. V našej ponuke máme aj odrezky, ktorými chceme dopriať zákazníkovi drahšie kúsky za nižšie ceny, balený a sušený rašelinník, ktorý predávame pod vlastnou značkou a venujeme sa aj rôznym aktivitám, ako napríklad interiérový landscaping, realizácia workshopov, starostlivosť a presádzanie Vašich izboviek, ktoré môžete priniesť, my sa o ne s láskou postaráme a vrátime presadené a ošetrené. :)

Príďte nás navštíviť do Trenčína na Námestie sv. Anny 361/20, budeme sa na Vás veľmi tešiť.


_DSC4733

Vaša Plantotéka